Tutaj postaramy się odpowiedzieć na podstawowe pytania, które nam najczęściej zadajecie.
 
Jaka jest cena oprawy muzycznej?
Nie możemy jednoznacznie określić ceny, ponieważ zależy ona od wielu czynników tj. odległość, region, ilość gości, czas grania, itp. W celu jej uzgodnienia należy się z nami skontaktować.
 
Czy jest możliwość obejrzenia nagrań video z Państwa udziałem lub zobaczenia Państwa podczas występu na żywo?
Owszem, jest taka możliwość, ale tylko przy osobistym spotkaniu. Jeśli chodzi o posłuchanie nas na żywo to również nie ma z tym problemu, lecz większość imprez które gramy, to imprezy prywatne i zamknięte co może spowodować utrudnienia we właściwym odbiorze naszej muzyki.
 
Rezerwacja terminu?
Termin najlepiej zamówić zaraz po podjęciu decyzji o wyborze zespołu. Najwięcej wesel jest w soboty lub niedziele, co znacznie ogranicza możliwość wyboru swobodnej daty. Niektóre terminy mamy zarezerwowane z 2-letnim wyprzedzeniem, co sprawia, że nie zawsze mamy wolny bliższy termin. Jeśli zależy wam na naszym zespole i bliższym terminie, to najlepiej najpierw zorientować się z terminami w restauracji, a następnie uzgodnić z zespołem wolny termin. Rezerwacji dokonujemy na 3 dni (nie licząc weekendów i świąt) - później termin uznajemy jako wolny. Dopiero podpisanie umowy lub wpłata zaliczki ostatecznie rezerwuje naszą usługę.
 
Jak długie przerwy robicie?
Zależy to od synchronizacji z kuchnią. Nie trwają one dłużej niż 10-15 min, po czym wracamy do zabawy na 45-90 min.
 
Jaki rodzaj muzyki gracie?
Gramy każdy rodzaj muzyki, zależnie od typu imprezy, którą uświetniamy. Staramy się "Wyczuć" ludzi, przy czym lubią się najlepiej bawić i właśnie taką muzykę im dajemy. Utworów wystarczy dla każdego.
 
Bardzo mi się podoba ta piosenka – czy ja gracie?
Mamy bardzo szeroki repertuar, przez co trudno nas zaskoczyć. Jeśli jednak nie gramy piosenki, na której Wam zależy, to z odpowiednim wyprzedzeniem możemy ten utwór przygotować - oczywiście jeśli będziemy mieli taką możliwość technicznie.
 
Czy prowadzicie konkursy i zabawy podczas imprezy?
Tak, to jedna z rzeczy, z których słyniemy. Staramy się bawić ludzi podczas zabawy, oczepin i nie tylko. Zapewniamy świetną obsługę konferansjerską, która pozwala nam na świetny kontakt z gośćmi.
 
Czy gracie przed domem i za stołami?
Tak. Podczas gry przed domem gramy najróżniejsze marsze i inne utwory LUDOWE. W czasie Błogosławieństwa gramy utwór "Serdeczna Matko". Bawimy się razem z ludźmi grając i śpiewając z nimi znane utwory i przyśpiewki za stołami. Jest to jedna z ciekawszych atrakcji podczas uroczystości.